Світ

З 1 вересня, щоб поїхати в Єгипет, потрібно буде робити ПЛР-тест

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Влада Єгипту вимагатиме негативні результати ПЛР-тесту на коронавірус (COVID-19) в усіх мандрівників починаючи з 1 вересня.

Сам тест має бути зроблений не пізніше, ніж за 72 години до в’їзду. Про це Ahramonline заявив прем’єр-міністр Єгипту Мустафа Мадбулі, пише Укрінформ.

«Ми прагнемо зберегти здоров’я тих, хто приїжджає до країни, та єгипетських громадян. Тому ми погодилися, що будь-який мандрівник, який прибуває в країну, повинен пройти тестування», – сказав він.

Відповідне рішення набуває чинності вже від 1 вересня.

Читайте: Мечеті, пустелі, фараони. Як подивитися Єгипет по-іншому (ФОТО)

Згідно з ним туристи повинні будуть показати на кордоні документ, що підтверджує їх негативний ПЛР-тест на COVID-19.

За даними місцевого Міністерства туризму, з початку пом’якшення карантину 1 липня туристичні зони Шарм-ель-Шейха й Хургади вже відвідали понад 100 тисяч туристів, серед яких і українці.

Раніше влада Єгипту зобов’язувала усіх мандрівників, що в’їжджають до Єгипту сухопутними, морськими чи повітряними шляхами, мати при собі документ, який підтверджує, що їх ПЛР-тест на коронавірус негативний. Однак, правило не поширювалося на іноземців, які прибували в туристичні зони Шарм-ель-Шейха, Хургади, Таби, Марса-Алама і Мерса-Матрух. При цьому, якщо туристи хотіли виїхати за межі курортів, їм не дозволялося це зробити без наявності негативних ПЛР-тестів.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.