Світ

Влада Польщі посилює карантин після коронавірусних антирекордів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У Польщі посилюють карантин на фоні нових антирекордів за кількістю випадків зараження COVID-19 і смертей за добу.

Нові обмеження в Польщі будуть діяти з 7 листопада по 29 листопада. Про це повідомив польський прем’єр-міністр Матеуш Моравецький, пише НВ. антирекордів

В країні будуть закриті кінотеатри, театри, галереї та установи культури. Готелі прийматимуть тільки тих гостей, які приїхали у відрядження.

У торгових центрах закриють більшість магазинів, працювати будуть лише продуктові магазини, аптеки і пункти обслуговування. У магазинах площею менше ніж 100 квадратних метрів буде допускатися 1 покупець на 10 квадратних метрів, у великих магазинах – 1 покупець на 15 квадратних метрів. Учні 1-3 класів переходять на дистанційне навчання.

За словами Моравецького, якщо захворюваність продовжить рости, наступним кроком стане національний карантин і повна ізоляція, а також повне припинення торгівлі, послуг, включаючи деякі заводи.

За даними польського Міністерства охорони здоров’я, за минулу добу в країні зафіксували майже 25 тисяч нових випадків інфікування, а також 373 смерті. Це рекордні для країни показники. Станом на 4 листопада в Польщі майже 440 тисяч інфікованих COVID-19 за весь час пандемії, з них понад 6000 летальні.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.