Культура Світ

Уродженка Прикарпаття отримала престижну нагороду на кінофестивалі в Італії

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У вівторок, 11 травня, в Римі пройшла 66 церемонія нагородження кінопремії David di Donatello.

На ній уродженка Снятина Іванна Легкар (Ivanna Legkar) була нагороджена почесною премією за важливий внесок у безпечне відновлення діяльності кіно- та аудіовізуальних постановок у Римі та Італії під час пандемії COVID-19. Про це у facebook повідомив Михайло Радевич, передає Репортер.

Трансляція заходу відбулася в прямому ефірі в прайм-тайм на каналі Rai1. Цьогоріч на нагородженні були внесені поправки до регламенту, щоб мати можливість допустити до конкурсу також фільми, які до цього не були номіновані через надзвичайні положення, пов’язані зі стримуванням пандемії COVID-19. Глядачі не могли насолоджуватися показом в кінотеатрах і тому кінороботи поширювалися на стрімінгових платформах.

Довідково: Іванна Легкар навчалася в Снятинській ЗОШ №2 (тепер Снятинський Ліцей Бажанського). Вже в Італії у 2013-му році закінчила факультет фармації з відзнакою, а 2014-го року отримала ступінь магістра другого рівня з економіки та менеджменту у Венеціанському університеті Cá Foscari.

Три перші роки своєї кар’єри працює в лікарняній аптеці місцевої мережі Mirano в Венеції. Потім ще три роки працює в системі планування та управління медичними компаніями у Венеції, Удіне, Неаполі та в Римі.В столиці Італії займає посаду директора фармкомпанії Gemelli A Casa spa.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні