Світ

У Німеччині дозволили називати “ковідіотами” людей, які не носять маски

Google+PinterestLinkedInTumblr
Німецька прокуратура постановила, що людей, які протестують проти чинних карантинних обмежень та відмовляються носити маски, можна називати “ковідіотами”.

Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на заяву генерального прокурора Берліна.

Фото ілюстративне

У повідомленні вказано, що прокуратура Берліна не буде відкривати справу щодо співголови Соціал-демократичної партії Німеччини Саскії Ескен після того, як щодо неї надійшли сотні скарг нібито через наклеп. На початку серпня Ескен назвала учасників демонстрації проти коронавірусних заходів “ковідіотами”.

“Гостра назва “ковідіоти” як вираження думки в політичній суперечці у зв’язку з пандемією коронавірусу не підлягає покаранню і підпадає під конституційно захищену свободу вираження поглядів”, – йдеться у заяві прокурора.

У своєму твіті 1 серпня Ескен заявила, що протестувальники на марші в Берліні загрожують здоров’ю інших, порушуючи правила соціального дистанціювання та ігноруючи вимоги носити маску.

Варто додати, що останні кілька тижнів в Німеччині відбуваються масові протести проти обмежень, введених владою для стримування поширення коронавірусу.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.