Світ

Свої кордони для українців відкрили 45 країн – МЗС

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Станом на 28 серпня 45 країн відкрили для українців свої кордони. За останні два тижні кордони відкрив Казахстан і три африканські країни: Судан, Сьєрра-Леоне та Руанда.

Як повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба під час брифінгу 28 серпня, відкритими залишаються кордони Болгарії, Словенії, Мальдівів, Північної Македонії, Албанії, Чорногорії, США, Великої Британії, Туреччини, Єгипту, Білорусі, Афганістану, Уругваю, Домініканської республіки та інші. Очільник МЗС зазначив, що до закриття кордонів готується Іспанія, пише Суспільне.

“Цей тренд (закриття кордонів — ред.), який був на початку пандемії, відновлюється. Бо країни мають думати не лише про здоров’я своїх громадян, а й тих, хто подорожує”, — сказав міністр закордонних справ.

Кулеба нагадав, що в деякі країни можна в’їхати вільно, в деякі — за умови дотримання правил. У Міністерстві закордонних справ рекомендують перед поїздкою вивчити правила перетину кордону тої чи іншої країни. Це можна зробити на інтерактивній карті українського міністерства або на сайтах МЗС інших країн.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.