Світ

Секрети популярності Apple

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Компанія Apple злетіла хоч і не різко. Але стабільно. У всьому цивілізованому світі важко знайти людину, яка б хоч краєм вуха не чула про їхню продукцію. Ще цікавіше позиціонування продукції компанії: вони буквально протистоять решті марок смартфонів у гордій самоті.

Стив Джобс. Основатель компании Apple | Віконце в Америку

Принципи компанії

Щороку виходять новинки. У 2022 році знаючі люди полюють на Айфон 14 Про, який вражає комплексністю технологічних рішень та наявністю штучного інтелекту. При цьому бренд не женеться за грошима, заробляючи мільярди доларів щороку.

Вони створили позицію «елітного продукту, який вам потрібен» і тепер чекають на відгук від клієнтів, які самі за ними ганяються. Ця політика себе виправдала завдяки поєднанню з такими принципами:

  1. Тільки висока якість. Жодної економії та напівмір – у смартфонах та ноутбуках використовують тільки матеріали з максимальною віддачею.
  2. Збереження екології. У новій лінійці з’являються додаткові рішення захисту навколишнього середовища. Наприклад, рамки з переробленого алюмінію.
  3. Заперечення загальноприйнятих норм. Стів Джобс пішов власним шляхом і відмовляється купувати готові рішення. Кожна технологія та хард розроблені в їх лабораторіях та ідеально сумісні з іншою начинкою.
  4. Оптимізація. Усю роботу виробник перебирає на себе, завдання користувача – насолоджуватися продуктом. Програмне забезпечення тестується та поєднується, щоб отримати збалансовану систему з високою продуктивністю та зручним інтерфейсом.
  5. Інновації. Вони не йдуть за всіма, а створюють нові рішення. Чого вартий нейропроцесор з можливістю машинного навчання або високотехнологічна камера з динамічною обробкою кадрів.

Основним принципом компанії є емоції клієнтів. Це безпрограшна ставка, адже за власний комфорт та задоволення люди готові платити готівкою. І Apple просто це надає.

Секретність та безпека

Проблемы использованияНа кожну розробку бренду оформлено патент. У їхній продукції використовуються лише оригінальні технології та «залізо», вироблені у власних лабораторіях. Вони ретельно підтримують преміум-рівень та надійно захищають власні секрети. Ця політика поширюється і на особисті дані клієнтів.

У програмному забезпеченні використовуються закриті коди, які важко зламати. Продукція компанії здатна взаємодіяти лише між собою, але в цьому досягла найвищих рівнів синхронізації. Через хмарні технології можна налаштувати особисті гаджети настільки, що копіюватиметься навіть відкрита сторінка браузера.

Але такий підхід має і зворотний бік: бренд не любить сторонніх рук усередині власних виробів. Ремонт можна провести тільки в сертифікованих сервісних центрах, але не самостійно або у знайомого. Порушення карається втратою гарантії.

В Айфонах навіть зробили складну систему доступу, щоб не можна було просто зняти кришку. Для MacBook підхід інший: задня кришка прикручена болтами, але зняти їх можна спеціалізованою викруткою від виробника.

Промо

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.