Світ

Папа Франциск може приїхати в Україну у серпні

Google+PinterestLinkedInTumblr
Папа Римський Франциск може відвідати Україну вже в серпні.

Про це сказав Секретар у справах стосунків Святого Престолу з державами і міжнародними організаціями архиєпископ Пол Річард Ґаллаґер в інтерв’ю для Tg1, повідомляє Vatican News, пише Репортер.

Приготування подорожі до Києва розпочнеться після візиту в Канаду й не виключено, що Папа Франциск поїде в Україну вже в серпні, – сказав Ґаллаґер.

За його словами, Папа дуже переконаний у тому, що його візит в Україну може мати позитивні результати.

Він сказав, що поїде в Україну та завжди виявляв готовність відвідати Москву та зустрітися з російською владою, – додав Ґаллаґер.

На запитання, чи подорож до Києва може відбутися після повернення з Канади, де Франциск перебуватиме протягом останнього тижня липня, очільник ватиканської дипломатії відповів: «Так, думаю що повернувшись з Канади, розпочнеться вивчення дійсної можливості цього».

Щодо контактів з Москвою, архиєпископ Ґаллаґер сказав, що їх контакти з рф в цей період мають радше інституційний характер. “Через Апостольського нунція в Москві і через російського посла тут, при Святому Престолі. Поза тим немає більших прямих або особистих контактів”.

Також він додав, що вони надзвичайно стурбовані українськими питаннями та завершенням війни. Також стурбовані щодо майбутнього західних Балкан.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.