Світ

На сьогодні не виявлено жодного випадку смерті від COVID-вакцини – ВООЗ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Наразі у світі не виявлено жодної смерті від вакцини проти коронавірусної хвороби COVID-19.

Про це заявили у Всесвітній організації охорони здоров’я (ВООЗ), повідомляє Репортер з посиланням на DT.ua.

У ВООЗ наголосили, що переваги вакцини як і раніше переважують її ризики, і її слід продовжувати вводити. Крім того, в організації вивчають поточні звіти про вакцину AstraZeneca, і як тільки будуть конкретні результати, їх доведуть до громадськості.

Вакцинація від COVID-19 не знизить смертність від інших хвороб. Смертність з інших причин продовжиться, у тому числі після вакцинації, але без причинно-наслідкового зв’язку. Станом на 9 березня було введено понад 268 млн доз вакцини проти COVID-19. На сьогодні не виявлено випадків смерті від вакцини, – повідомили  у ВООЗ.

Нагадаємо, після смерті щепленої медсестри, Австрія призупинила використання вакцини AstraZenecа. Європейське агентство з лікарських засобів не знайшло доказів зв’язку між вакцинацією AstraZeneca і летальним випадком в Австрії.

Естонія Латвія, Норвегія та Ісландія також опинились серед країн, які тимчасово відмовилися від використання AstraZenecа. Рішення ухвалили превентивне, після смерті в Австрії.

В Україні застосовується вакцина AstraZenecа, яка виробляється в Індії (торгова назва Covishield). На сьогодні жодного летального випадку від її використання зафіксовано не було.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні