Світ

Франція відкрила кордони для українців – потрібна вакцинація або тест

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Уряд Франції дозволив в’їзд для всіх типів подорожей українців, у тому числі туристичних.
Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба у Twitter, пише Репортер.

“Тепер офіційно: безвіз із Францією знову діє! Французький уряд відкрив в’їзд для всіх типів подорожей українців згідно з рекомендацією Ради ЄС”, – йдеться у повідомленні.

Він зазначив, що на в’їзді потрібне свідоцтво про вакцинацію або свіжий негативний тест. Детальні умови в’їзду можна переглянути на інтерактивній карті МЗС.

Так, українці можуть їхати до Франції, якщо покажуть на кордоні:

  1. Свідоцтво про вакцинацію однією із вакцин, визнаних Європейським агентством лікарських засобів (EMA) і дозволених для використання на території Франції. До їхнього числа належать вакцини Pfizer/Comirnaty, Moderna, AstraZeneca/Vaxzevria/Covishield і Jansen/Johnson & Johnson. При цьому вакцинація вважається повною, якщо минуло 28 днів з часу вакцинації вакциною Janssen і 7 днів з часу другої дози у разі вакцинації іншими вакцинами – Pfizer, Moderna, AstraZeeca/Vaxzevria/Covishield).
    Для контролю на кордоні вимагають пред’явити тільки документ, що підтверджує вакцинацію та заповнити заяву про відсутність симптомів Covid-19 та/або про відсутність контактів з особами, що захворіли на Covid-19.
  2. У разі якщо громадянин України не пройшов вакцинацію, він може в’їхати до Франції за наявності ПЦР-тесту, зробленого не раніше, ніж за 72 години до в’їзду, або тесту на антитіла, зробленого не раніше, ніж за 24 години до в’їзду,
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні