Світ

У Бразилії аборигени застрелили з лука експерта з диких племен

Google+PinterestLinkedInTumblr
Провідного бразильського фахівця з ізольованих племен Амазонії вбили пострілом з лука. Стріла влучила йому в груди, коли він наближався до місця проживання одного з племен.

56-річний Ріелі Франціскато помер  9 вересня у віддаленому районі штату Рондонія, що на північному заході Бразилії, пише BBC.

Фото ілюстративне

Науковець прибув до тропічних лісів Амазонії, щоб спостерігати за життям племені в рамках своєї роботи на урядове агентство корінних народів Funai. Свідки розповіли, що Франціскато і його групу обстріляли з луків, коли ті підійшли до групи корінного населення.

Ріелі Франціскато. Фото: Reuters

За словами очевидців трагедії, науковець, якого супроводжували поліцейські, спробував сховатися за автомобілем, але його поранили стрілою в груди. Один з правоохоронців сказав, що Франціскато зміг витягнути стрілу, що влучила йому вище серця.

“Він витягнув стрілу з грудей, пробіг метрів 50 і впав, як підкошений”, – сказав офіцер.

Бразильський фотокореспондент Габріель Учіда повідомив, що вчений приїхав поспостерігати за племенем, відомим як “ізольована група на річці Каутарі”.

За словами фотографа, це плем’я завжди було мирним, але цього разу назустріч вийшло п’ять озброєних людей, які назвалися “загоном війни”.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.