Культура Фото

З понеділка франківці та гості міста зможуть пройти квест-екскурсію «Межа»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У четвер, 1 жовтня, у Палаці Потоцьких презентували мобільний додаток «Межа». Його розробили в рамках однойменного фестивалю-переберії міських культур.

Це квест-версія Івано-Франківськом, яку можна пройти у будь-який час, аби краще пізнати історію та сучасне життя міста. Додаток треба завантажити на смартфон. Він буде доступний у версіях Андроїд та іOS, пише Репортер.

 

А далі починається гра з ребусами, аудіо та відеопідказками. Квест треба пройти середмістям міста й віднайти потрібні маркери, які поведуть вас найвизначнішими точками Франківська. Основні локації – у межах старого міста, втім, є окремі пункти, дещо віддалені, як от Підземний перехід «Ваґабундо».

За словами ініціатора ідеї Остапа Українця, додаток планувався як інструмент для екскурсії містом. «Але це буде гра з квестами, в гра «полювання за скарбами» в межах міста», – говорить Українець. – Це доволі складна, але цікава гра і справжня пригода для тих хто любить думати і розгадувати ребуси».

Аби пройти екскурсію, необхідні знання з історії міста, втім, інформацію для проходження гри можна знайти з допомогою ґуґла.

Втілити ідею у життя взявся мультимедійний дизайнер Денис Овчар. Він розповідає, що гра має 26 точок і місць, де треба відмітитися. Довжина маршруту 4.1 км, а це 9000 кроків. Гра буде відбуватися виключно у середмісті.

За словами Овчара, гра цікава тим, що учасник отримує прямі чи непрямі підказки про наступну точку.

«Гостям міста точно кілька годин не буде нудно у Франківську, – говорить Овчар. – Знаючи Франківськ, я ходив дві години, аби лише пофотографувати ці точки. Гра починається з того, що вам приходить повідомлення. В місці, аби підтвердити, що ти там був, треба знайти зображення – графіті, вивіска закладу, треба буде здогадатися що саме. За відівідування точки й правильну відповідь – отримуєте бали. Все можливо пройти, буде багато підказок».

Гру у вільному доступі запустять вже у наступний понеділок.

Нагадаємо, Фестиваль-переберія міських культур «Межа» відбудеться за підтримки Українського культурного фонду та у співфінансуванні з Івано-Франківською міською радою.

Музика, історія, театр і карнавал. У Франківську відбудеться фестиваль «Межа» – онлайн

Український культурний фонд — державна установа, створена у 2017 р. як нова модель надання на конкурсних засадах державної підтримки та промоції ініціатив у сфері культури та креативних індустрій. Діяльність Фонду, відповідно до чинного законодавства, є невід’ємною частиною політики і визначених пріоритетів діяльності Міністерства культури та інформаційної політики України.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.