Люди Фото

Віктор Ляшко та Руслан Савчук передали машину для військових медиків (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Віктор Ляшко та Руслан Савчук передали машину швидкої допомоги для військових медиків.

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко та головний державний санітарний лікар Івано-Франківської області Руслан Савчук передали спецавтомобіль для медиків однієї з військових частин, що на Черкащині, пише Репортер.

Ми постійно працюємо з європейськими колегами та благодійницькими організаціями над поліпшенням забезпеченя українських медиків. Після доставки в область автомобілі проходять діагностику технічного стану. Тестуємо і наявне обладнання. – підкреслив Руслан Савчук. – Цього разу спецавтотранспорт передали саме для потреб військового підрозілу.

Як розповів посадовець, до цієї ініціативи долучилися відразу кілька благодійних організацій та цілий ряд людей в Україні та Німеччині. Вартість машини швидкої допомоги склала 22 750 євро.

До теми: З молитвою й без консервантів. Як у франківському медуніверситеті готують мазі для бійців (ФОТО)

Завдяки Linda Mai з благодійної організації Blau-Gelbes-Kreuz e.V., а також Mircea Gavrila та Lesja Gebura вдалося придбати цей автомобіль. До кордону його доставили Veronika Mutsei та представники Stichting Zeilen van Vrijheid (Благодійного фонду «Вітрила свободи»). Ну і вже традиційно за підтримки народних депутатів Едуарда Прощука  та  Олега Бондаренка благодійний фонд Українська Єдність надав цілу партію медичних засобів. Також ми довантажили турнікетами, які є вкрай необхідними для збереження життя військових при пораненнях, – зауважив Савчук.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.