Війна Фото

У Карпатах туристи сфотографували дивну тваринку (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На карпатському хребті Мармароси туристи сфотографували соню лісову.

Фото тваринки опублікували в Фейсбук-спільноті «Тваринний світ України», пише Репортер.

Довідка:  Соня лісова, че́ртіж або вовчок лісовий – гризун родини вовчкових. Один з 4-х видів родини вовчкових у фауні України. Соня лісова добре відрізняється від інших гризунів нашої фауни сіро-бурим забарвленням хутра, пухнастим хвостом, чорною смугою, що йде через око, та чіпкими пальцями. Довжини тіла та голови — 90-116 мм, хвоста — 60-93 мм, лапки — 20-24 мм. За зовнішнім видом подібна до жолудниці європейської («соні садової»), поширеної в Україні на Поліссі, Поділлі та у прикарпатських областях.

Цей гризун поселяється у лісах та садках. Свої гнізда влаштовує у дуплах дерев, в шпаківнях, часто селиться поблизу людей, зокрема у господарських приміщеннях. Соня часто стає жертвою котів та куниць.

Соня лісова дуже добре приручається з малого віку. В ранньому віці добре п’є молоко (розведену «дитячу суміш») з піпетки, у віці від 2-х тижнів до 3-х місяців надає перевагу комахам, особливо охоче їсть коників, великих нічних метеликів, «борошняних червів». За один день з’їдає близько 10-20 комах. Воду п’є часто, дуже любить ягоди та фрукти. Активна переважно у вечірні години.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.