Люди Фото

У Франківську Карітас приготував Святу вечерю для нужденних (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У четвер, 6 січня, в Івано-Франківську люди, які опинились у складних життєвих обставинах, змогли отримати Святу вечерю.

Свято для них організував “Карітас Івано-Франківськ” за сприяння Архієпархії УГКЦ, ГО” Дружина Воїна” та міської ради, повідомляє Репортер.

Карітас

Напередодні Різдва Христового всі ми готуємо Святу вечерю, однак ще важливішим є приготувати наші душі до зустрічі з новонародженим Христом, – пишуть у “Карітас Івано-Франківськ”. – І тут вже не про кількість страв, а про наші вчинки, наше вміння ділитись з убогими, створити свято для тих, хто не може сам про це подбати, але так хоче відчути атмосферу дива. Саме з цією метою “Карітас Івано-Франківськ”, сьогодні приготував Святу вечерю для родин, які в силу життєвих обставин не мають можливостей належно приготуватися до Святвечора.

Карітас

Особливу подяку за сприяння організатори висловили митрополиту Володимиру Війтишину, міському голові Руслану Марцінківу, ГО “Дружина Воїна” та міській раді.

Карітас

У раціоні благодійного обіду була кутя, оселедець, рибна колета з картопляним пюре, салат з буряка, грибна підлива, печиво. Не забули й за завтра – кожен отримав ланч-бокс з засипаною капустою засипаною, м’ясною котлетою та салатом.

Карітас

Карітас

Карітас

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.