Люди Фото

У Богородчанах відкрили реабілітаційний центр для дітей з інвалідністю (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Днями в Богородчанах відкрили реабілітаційний центр при благодійному товаристві «Світла Надія». Його розміщено в колишньому приміщенні військово-спортивного ліцею.

За словами паралімпійської чемпіонки, керівниці БО «Світла Надія» Надії Стефурак, у новоствореному центрі передбачено проведення не лише медичної, а й соціальної та педагогічної реабілітації, діти займатимуться ігровою лікувальною фізкультурою, розвиватимуть мислення й творчі здібності, пише Галка.

«У нашому центрі будуть займатися кваліфіковані соціальні педагоги, вихователі, логопеди, психологи, спеціалісти з фізичної реабілітації. Під час занять спеціалістів з дітьми мами отримають можливість відпочити, поспілкуватися», – каже Стефурак.

У Богородчанах також буде функціонувати реабілітаційна система «Павук», необхідна для лікування дітей з дитячим церебральним паралічем. Його вартість понад 70 тисяч гривень. Такий подарунок зробити представники товариства української молоді в Австрії. Такого обладнання немає навіть в обласному центрі.

Довідково. На сьогодні у Богородчанському районі є 119 дітей з особливими діагнозами: ДЦП, аутизмом, з хромосомною аномалією – синдромом Дауна, епілепсією. Найближчі реабілітаційні центри знаходяться у Надвірній та Івано-Франківську, але добиратись туди з гірських сіл батькам з хворими дітками дуже важко. У серпні минулого року Богородчанська районна рада надала приміщення під центр в якому будуть проводиться реабілітація та спільні зустрічі тих, кого об’єднує цей діагноз.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.