Спорт Фото

У Богородчанах 200 школярів демонстрували свою футбольну майстерність (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
За ініціативи районної федерації футболу у середу, 29 травня, вп’яте на центральному стадіоні селища Богородчани проходив дитячий футбольний фестиваль «Відкриті уроки футболу».

Його метою є популяризація здорового способу життя та занять футболом за принципом «футбол для всіх», інформує пресслужба Богородчанської РДА.

У змаганнях взяли участь діти переселенців та учасників АТО. Всього у заході взяли участь учні 3-7 класів з 25 шкіл району.

Юні футболісти, серед яких третина дівчат, показували свою майстерність в елементах техніки гри у футбол та хокей на траві, змагалися у спортивних естафетах та конкурсах.

Футбольне поле було розділене на 12 окремих квадратів, у кожному з яких команда школярів займалась тими чи іншими іграми.

Опікувалися дітьми не лише вчителі та тренери, а й представники районного відділу міліції. Хороший настрій всім присутнім створювався музичним супроводом.
Всі учасники фестивалю, а це – близько 200 дітей, отримали на згадку медалі які їм вручили депутат обласної ради Манолій Піцуряк та селищний голова Ростислав Заремба.

Команда Богородчанської школи №2, яка стала переможцем «Солодкого кубку», отримала смачний торт. Голова районної федерації Роман Балаш побажав майбутнім спортсменам успіхів у навчанні та дозвіллі.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.