Люди Фото

Прикарпатські енергетики здали 20 літрів крові (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
«Безпечна кров для всіх» – саме під таким гаслом у п’ятницю, 26 червня, в АТ «Прикарпаттяобленерго» відбувся традиційний корпоративний День донора крові.

В акції взяли участь 50 працівників компанії. До такої акції енергетики долучаються третій рік поспіль, а червень для працівників енергокомпанії вже традиційно став місяцем добра та благодійності, пише Репортер.

Майже півсотні прикарпатських енергтетиків з’їхалися до Івано-Франківська, щоб допомогти тим, хто сьогодні відчуває найгострішу потребу в донорській крові. Серед учасників акції – працівники центрального офісу та філій, зокрема з Косова, Верховини, Яремче, Долини, Калуша та Галича. Оскільки в час карантинних обмежень, найбільша вимога до процедура забору крові – забезпечення максимальних умов безпеки, дійство відбувалося у Прикарпатському обласному центрі служби крові Івано-Франківської обласної ради, що на вул. Бандери 23. Всього за декілька годин було зібрано більше 20 л крові та її компонентів, які вже незабаром будуть відправлені в онковідділення для порятунку важкохворих, які, долаючи важкі недуги, проходять численні курси хіміотерапії.

«Донорська допомога в час карантину, – розповідає ідейний натхненник та організатор корпоративного Дня донора крові в АТ «Прикарпаттяобленерго» Оксана Барилів,– за час якого життєдайні запаси практично вичерпалися, а кількість постійних донорів значно скоротилася, напрочуд важлива сьогодні. На заваді не змогли стати ні карантинні перестороги та упередження, ні наслідки стихії, які за минулі кілька днів призвели до нищівних руйнувань та добряче додала роботи енергетикам. Більшість з наших колег здавали кров у перерві між робочими процесами».

Кількість учасників акції щороку збільшується. Є серед енергетиків донорів, хто не раз здає кров, а є і новачки.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.