Соціум Фото

Проектанти показали, якою буде оновлена вулиця Івасюка у Франківську (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Проектно-консалтингове бюро у сферах безпеки руху міської мобільності та сталого розвитку UCG urban consulting group представило проект реконструкції  вулиці Івасюка в Івано-Франківську.

Наразі, проект знаходиться на стадії погодження у виконкомі та поліції, а також очікує на експертизу в Києві. На своїй сторінці у Facebook UCG. urban consulting group оприлюднили візуалізації одного з перехресть.

“Івасюка – міська магістральна вулиця, що проходить через густонаселений мікрорайон з багатоповерховою житловою забудовою і численними громадськими закладами, кількість яких постійно зростає, – пишуть розробники проекту. – Разом з тим, вулиця виконує функцію об’їзної для зовнішнього транспорту, в т.ч. вантажівок, що проїздять місто транзитом. Це створює певні незручності мешканцям вулиці, так як транзитний транспорт, через наявну ширину проїзної частини і відсутність розділювача, рухається зі швидкостями до 80-100 км/год., що значно перевищує допустимі обмеження для міста”.

В рамках проекту передбачили розділення зустрічних потоків бордюром завширшки 2 м, створення турбо-кілець на перехрестях з Вовчинецькою та Стуса. Планують влаштування додаткових смуг і каналізування поворотних потоків, облаштування додаткових переходів, кишень зупинки, переоблаштування контактної мережі тролейбусу. Також хочуть кардинально поліпшити пішохідну та розробити велоінфраструктури,  розподілити пішохідний простіру на різні функціональні зони різними типами покриття. Не забули і про озеленення.

 

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.