Війна Фото

Поліція та молодики у спортивних костюмах. Халаменда знову на Центральному ринку (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Ігор Халаменда вчергове намагається повернути контроль над фірмою ТОВ «Торговий сервіс», яка є оператором центрального продовольчого ринку в Івано-Франківську.

У даний час на Франківському ринку – людно. На місці щонайменше шість екіпажів поліції і приблизно пів сотні молодих людей у спортивних костюмах, пише Курс.

Ігор Халаменда ( відомий за прізвиськом Бура) у супроводі близько 18:40 зайшов на територію ринку.

«Ми не намагаємося «знову зайти на ринок», ми виконуємо рішення суду від 19 червня і постанову офісу Генпрокурора», – сказав адвокат Ігоря Халаменди Жарський.

Молоді люди у спортивних костюмах кричать: «Геть Буру!»

Нагадаємо, 25 жовтня 2019 року представники ТОВ «Торговий сервіс» заявили про спробу рейдерського захоплення. Засновником з 24 жовтня замість Ігоря Халаменди стала Тамара Вікторівна Казанцева, а фірму перереєстрували у Дніпрі. Новим керівником ТОВ «Торговий сервіс» став Туяхов Олександр Леонідович. За даними реєстрів, Туяхов та Казанцева зареєстровані в Андріївці Волноваського району Донецької області.

Ігор Халаменда заявив, що відбулося силове захоплення фірми.

«Нові власники» ринку, втім, стверджували, що придбали компанію «Торговий сервіс» в Ігоря Халаменди і не розуміють претензій попереднього власника.

Правоохоронці у справі про захоплення ТОВ «Торговий сервіс» відкрили кримінальне провадження за трьома статтями: самоправство, підроблення документів та шахрайство.

Івано-Франківський міський суд 28 жовтня арештував майно ТОВ «Торговий Сервіс», аби Казанцева не могла його перепродати, поки йде розслідування. 30 жовтня суд дозволив правоохоронцям вилучити документи, на підставі яких змінили власників франківського ринку.

Ігор Халаменда 13 листопада юридично повернув собі ТОВ «Торговий сервіс». Міністерство юстиції скасувало записи в Єдиному державному реєстрі, за якими директором фірми став Олександр Туяхов, а власницею Тамара Казанцева. Мін’юст також анулював доступ до реєстру реєстраторці Шиловій, яка переоформила фірму на Казанцеву.

16 листопада Ігор Халаменда намагався увійти в офіс своєї фірми. Однак офіс заблокували невідомі. Поліція не втручалася. Того дня конфлікт на центральному продуктовому ринку завершився тимчасовим компромісом, який запропонувала поліція. Коли Ігор Халаменда вже виходив з території ринку та збирався сісти у свою машину, його таки облили нечистотами.

18 листопада Ігор Халаменда заявив, що по-філософськи ставиться до цього нападу. «Гівно – це до грошей», – прокоментував Халаменда. І пообіцяв, що захищатиме свої права виключно у правовому полі.

Згодом у реєстрі з’явилася ухвала Жовтневого районного суду Дніпра про арешт майна ТОВ «Торговий сервіс». З ухвали зрозуміло, що представник Казанцевої заявив, що Ігор Халаменда заволодів 5 000 000 гривень, які йому начебто заплатили за його фірму.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.