Люди Фото

На Верховинщині громада спільно з лісівниками висадила дві тисячі дерев (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Злагоджено і завзято, з гарним настроєм та почуттям відповідальності за зроблену справу – посаджений ліс.

Лісівники Гринявського лісгоспу спільно з учнівською молоддю взяли участь в акції «Озелененння планети».

В Устеріківському лісництві, в урочищі Барвінково, інженер лісових культур Іван Рильчук підготував площі під заліснення та зробив розмітку. Андрій Максим’юк т.в.о директора Гринявського лісгоспу, провів учасникам інструктаж з техніки безпеки та показав майстер-клас із висаджування дерев, пише Репортер з посиланням на пресслужбу Гринявського лісгоспу.

Спільно з лісівниками учасники акції в цей день створили лісових культур на площі 0,5 га та висадили за змішаною схемою майже дві тисячі сіянців головних лісоутворюючих порід: ялини, ялиці та явора.

Веселі та працьовиті школярики швидко освоїлись на ділянці та взялися до роботи: хлопці та лісівники пробивали ґрунт, робили лунки для дерев, а дівчата обережно садили сіянці.

До теми: Прикарпаття долучилося до міжнародного проєкту «Озеленення планети»

«Мені подобається працювати в лісі, на землі. Не на словах знаю, що робота це відповідальна і важка. Щороку висаджую ліс разом зі своїм татом, лісничим Устеріківського лісництва Андрієм Кікінчуком. У майбутньому буду з гордістю радіти молодому лісу, який посадив своїми руками», – розповідає Іванко Кікінчук.

Насамкінець Андрій Максим’юк подякував всім, хто долучився до акції, зазначивши, що створення нового лісу – важлива, благородна і потрібна справа.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні