Соціум

Прикарпаття долучилося до міжнародного проєкту «Озеленення планети»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Івано-Франківщина долучилася до реалізації міжнародного проєкту «Озеленення планети», метою якого є висадка 100 мільйонів дерев по всьому світу. Це українська ініціатива, до якої долучився весь світ.

На території Прикарпаття посадка дерев відбуватиметься на 16 локаціях, пише Репортер з посиланням на пресслужба ОДА.

Перші саджанці дуба, ясеня, чорного горіха, які є генетично пристосованими до кліматичних умов області, висадили лісівники в урочищі «Діброва» у Солотвинському лісгоспі на Богородчанщині. Приєднався до акції й голова обласної державної адміністрації Андрій Бойчук спільно зі своїм першим заступником Андрієм Ярмольським.

«Івано-Франківщина споконвіку славиться своїми лісами. Вічнозелені карпатські ялинки та смереки є символом нашого краю, – зазначив Андрій Бойчук. – Радію з того, що маю змогу долучитися до міжнародного проєкту та висадити дерева, адже переконаний, що спільно, посадивши мільйон дерев, ми зможемо не лише зберегти зелені насадження, а й примножити їх кількість, привернути увагу до проблем екології, відновити екосистеми планети, продемонструвати світу своє шанобливе ставлення до природи».

Слід додати, що цьогоріч в області буде посаджено майже три мільйони дерев. У рамках проєкту також буде висаджено 1000 саджанців, зокрема й алею міжнародної співпраці між Україною та Румунією. Дерева на алеї завтра висаджуватимуть на Верховинщині.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.