Люди Фото

На Прикарпатті відбулось “Свято неба” (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Цими вихідними в Одаєві Тлумацього району організували свято дельта- та парапланеризму.

На галявині розклали свої крила три дельтаплани та з десяток парапланів. Інструктори з парапланеризму взялися катати охочих, яких виявилося немало.

Цьогоріч на “Святі Неба” вирішили привернути увагу до екологічних проблем. Зокрема , проблеми засмічення лісів та річок, спалювання сухої трави та листя, сортування сміття, будівництва Верхньодністровського каскаду ГЕС та інших.

Вхід на фестиваль був платним – 3 кришки від ПЕТ-пляшок.

“Ми вирішили зробити платний вхід на територію Свята Неба – три пластикові кришечки від ПЕТ-пляшок. Зібрані на Святі кришечки не потраплять в навколишнє середовище, а будуть передані на переробку й, можливо, комусь це допоможе. На це ми сподіваємося”, – повідомив директор КП “Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Сергія Дідича”, співорганізатор “Свята Неба” Михайло Ковтун.

Під час свята можна було побачити змагання з авіамоделювання та ракетомоделювання, парапланерного та дельтапланерного спорту. Також був конкурс на дальність польоту паперового літачка для всіх охочих, польоти на парапланах з інструкторами та інше.

Фото: Олег Нетецкий

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.