Люди Фото

На Прикарпатті переселенці разом з духівниками висаджували фундук у «Садах перемоги» (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Днями з нагоди Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища та в рамках Всеукраїнської ініціативи «Сади перемоги», у різних куточках Івано-Франківської Архієпархії засадили фундукові сади.

Висадку фундука у “Садах перемоги” ініціювало бюро УГКЦ з питань екології за підтримки деканальних екореферентів та Івано-Франківського Карітасу, пише Репортер.

Висадку фундука у “Садах перемоги” ініціювало бюро УГКЦ з питань екології за підтримки деканальних екореферентів та Івано-Франківського Карітасу

На парафії Пресвятої Тройці, що в селі Тустань висадили 20 саджанців фундука. Ще 10 саджанців розсадили поміж волоські горіхи, яблуні та груші у парафіяльному садку на Княжій горі в Крилосі.

Також з десяток саджанців фундука «Каталонського» та «Барселонського» висадили у мальовничому куточку – в урочищі Підлюте. Це місце з перших днів війни стало домівкою для жінок і дітей, котрі втікали від війни.

Читайте: Євгенія Бардяк: «Війна нікого не змінила, тільки підкреслила, хто є хто»

Ще два сади засадили при деканальних осередках БФ «Карітас» у селищах Лисець та Солотвин.

В закладенні фундукових «Садів перемоги» радо взяли участь вимушені переселенці, котрі знайшли тимчасовий прихисток в адміністративних будівлях та парафіях Івано-Франківської Архієпархії.

Кожен закладений садочок є символом того, що життя продовжується і ми щиро віримо в перемогу, яку спільно наближаємо. Віримо, що в скорому часі ви зможете повернутись до своїх домівок, а через кілька років приїхати вже не як переселенці, а як гості на Прикарпаття, знайти деревце, яке садили і поласувати смачними горішками, — каже о. Михайло Дзуль, екореферент Івано-Франківської Архієпархії.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.