Люди Фото

Мальтійці зібрали понад 10 тонн продуктів для потребуючих прикарпатців (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
650 коробок з продуктами для прикарпатців приготували волонтери Мальтійської служби допомоги. Наступного тижня їх почнуть розвозити потребуючим по цілій області.

Про це кореспондентам Суспільного розповів керівник благодійної організації Роман Яручик, пише Репортер.

Близько 30 волонтерів цілий день працюють у логістичному центрі Мальтійської служби допомоги у Драгомирчанах, щоб за вихідні підготувати пакунки.

Борошно, горох, крупи, олія – загалом по 15 позицій в кожному продуктовому наборі. Волонтер Андрій Тютюник каже, що туди входять найнеобхідніші продукти.

“Ми відштовхувалися від того, що люди постійно купують, що є на кухні кожної господині. Є ще солодощі, щоб громадянам, які отримають ці пакунки, не було так гірко”, – розповідає волонтер Андрій Тютюник

Вартість 650 таких пакунків – понад 400 тисяч гривень. Керівник Мальтійської служби допомоги в Івано-Франківську Роман Яручик каже, гроші на продукти отримали від своїх партнерів та громадських ініціатив. Частково – це приватні пожертви.

У списки тих, кого підтримають в цій акції, потрапили люди з інвалідністю, одинокі та малозабезпечені.

“Ми плануємо розвезти ці пакунки за декілька тижнів в два етапи. Ми складаємо маршрути, маємо контакти людей – обдзвонюємо їх, домовляємося. Це є адресна доставка з рук в руки. Всі наші волонтери захищені: індивідуальних засобів достатньо, в кожній машині запаси рукавичок та масок”, – каже Роман Яручик.

До акції долучився Митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин, який допоміг пакувати продукти. А згодом благословив волонтерів та їхню акцію.

“Прийти до одинокої або старенької людини, до сироти – дуже важливо. Вони будуть знати, що ми разом. А коли ми разом, нам нічого не страшне. Допомагаючи один одному, ми зможемо перебути такі тяжкі часи”, – каже Архиєпископ і Митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин.

Це вже друга акція “Допомога найбільш вразливим в часі карантину” від Мальтійської служби. Перші 280 продуктових наборів волонтери роздали напередодні Великодня.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.