Розваги Фото

Косівчанка змагається за титул «Міс українська Канада» (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Уродженка Косова, а нині мешканка Торонто Уляна Библюк пройшла до фіналу конкурсу «Міс українська Канада – 2018».

За океаном дівчина живе вже два з половиною роки. У Канаді навчалася і нині працює. У коментарі «Галці» Уляна Библюк розповіла:

«Я дуже хотіла брати участь в MUC – 2018, але сумнівалася, що не буду все встигати, тому що життя в Канаді дуже динамічне. Але коли до мене позвонили та запросили на інтерв`ю в Торонто, я зважилась та прийшла на відбір, що проходив в Торонто. Дівчата – чудові. Організатори – професіонали. В такому оточенні хочеться бути, творити і розказувати світові про Україну».

Уляна каже, що сили на боротьбу їй дають рідний Косів та Долина, де теж провела багато років:

«Я народилася в місті Косів, що на Івано-Франківщині.  Але ще маленькою я переїхала до бабусі та дідуся в Долину і там провела все своє дитинство і юність. Дуже люблю ці два міста. Кожний раз коли приїжджаю, набираюсь енергії і можна жити далі».

Її пристрасть – танці. Раніше займалася народними та бальними танцями, потім вчила хореографії інших. Також Уляна захоплюється флористикою і розвиває свою справу:

«Я прийшла на конкурс, тому що хочу популяризувати українське. І розказати світові, що Україна – це культурний скарб. Гуцулка з диким серцем”, – розповідає дівчина про мету участі в “Міс українська Канада».

Фінал конкурсу відбудеться 15 липня. Зараз йде активна підготовка. Зокрема днями з’явилося промовідео Уляни. Незабаром розпочнеться онлайн-голосування за кандидаток.

Стежити за перебігом конкурсу можна тут – Miss Ukrainian Canada.

Також можна долучитися до Facebook-сторінки Уляни, аби теж бути в курсі подій конкурсу.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.