Світ Фото

Кав’ярня українця у Відні стала однією з кращих у Європі (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Сайт Big 7 Travel розмістив віденський заклад Fenstercafe, власником якого є українець Олександр Ямковий, на другій сходинці рейтингу топ-50 закладів Європи.

Про це інформує видання The Worls News.

«Fenstercafe – це, мабуть, найгарніше кавове віконце у світі. Хороші речі не завжди повинні бути великими», – зазначили у Big 7 Travel.

Кав’ярня українця справді невелика, саме тому він дав їй назву Fenstercafe, що у перекладі з німецької означає “кав’ярня Віконце”.

Як розповідає на власному сайті сам власник, готувати запашний напій він вчився у найкращих майстрів Австрії. Для відвідувачів він створює милі малюнки на каві й публікує їх на своїй сторінці в Instagram. А ще продає кавові зерна всім, хто хоче вдома насолоджуватися ароматним напоєм. Це вже не перша перемога Олександра – два роки тому він виборов першість на міжнародному конкурсі барменів у Австрії.

Як розповів Олександр виданню blackfield.coffee, усього у приміщенні 9 м². Це заклад однієї людини: один бариста може впоратися з усіма процесами. Тут є лише робочий стіл, другий допоміжний стіл, кавова машина Sanremo Opera, дві кавомолки Compak F10, раковина і вікно, де видають замовлення.

Fenster розташований у туристичному місці Відня: це центр, історичний район і пішохідна вулиця. Поряд – найстаріший ресторан Відня Griechenbeisl. Українець каже, хоча це центр туристичних потоків, кав’ярню було непросто розкрутити. Річ у тім, що це центральна вулиця, але вона ніби захована; можна порівняти із вулицями Дарвіна чи Круглоуніверситетською у Києві. Тож довелося попрацювати, щоб популяризувати цю точку.

Зробити проект успішним, каже Олександр, вдалося завдяки кільком чинникам. По-перше, це єдина кав’ярня у вікні у Відні. По-друге,тут унікальна пропозиція на віденському ринку – це еспресо, який коштує менше 1 євро. Нижчої ціни на еспресо наразі у місті немає. Ще один важливий фактор – низка популярних напоїв, за якими впізнають заклад. Зокрема, це еспресо-орандж та корнеточино.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні