Люди Фото

Інформаційний фронт. Журналісти з’їхалися до Франківська на «Школу воєнного сторітелінгу»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Упродовж трьох днів учасники школи матимуть інтенсивні навчання. Вони будуть вчитися, як працювати у нових реаліях, як висвітлювати чутливі теми та спілкуватися з людьми, які пережили страшні події.

«Школу воєнного сторітелінгу» організували Фундація «Суспільність» та Souspilnist Academy, пише Репортер.

Школу сторітелінгу новини Івано-Франківська

За словами керівниці Souspilnist Academy Олени Сіваш, зараз надзвичайно важливо дати журналістам можливість покращити свої вміння розповідати історії, адже інформаційний фронт також дуже важливий.

Школу сторітелінгу новини Івано-Франківська

Ми запросили у спікери й тренери людей, які у своїй справі найкращі й вони зможуть поділитися своїм досвідом, – каже Олена Сіваш. – Великий акцент на школі буде саме на тому, як працювати з чутливими темами та героями. Як спілкуватися з людьми, які отримали травми, пережили ті події, про які ми з одного боку маємо писати, а з іншого – не нашкодити цій людині. Тобто це ті виклики, які сьогодні стають перед усіма журналістами.

Читайте: Херсон на межі відчаю. Місцеві активістки про життя в окупованому місті

Школу сторітелінгу новини Івано-Франківська

На школу приїхали журналісти з різних міст України. Їх, кажуть організатори, відбирали дуже ретельно. Серед учасників –  Анастасія Стоєва з Харкова. Їй вдалося виїхати з сім’єю з рідного міста через тиждень після повномасштабного вторгнення росії.

Читайте також: Shuflia для війська та Європи. Як франківська мануфактура працює в нових умовах (ФОТО)

Нині вона мешкає у Вінниці. Її колеги також познаходили прихисток у різних містах в Україні, а також за кордоном. Але попри все, вони продовжують свою роботу і нині думають про відновлення професійної діяльності у новому форматі.

Ми створюємо новий медіацентр за підтримки консорціуму ветеранських організацій, – говорить Анастасія Стоєва. – Комунікуємо з різними журналістами в Україні, а також дуже багато – з іноземними колегами. Цей медіацентр ми створюємо саме у Харкові, бо всі плануємо повертатися.

Читайте Богдан Питель: «Ми робили все, аби люди розуміли, що ЦНАП про них турбується»
Авторка Світлана Лелик
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.