Упродовж трьох днів учасники школи матимуть інтенсивні навчання. Вони будуть вчитися, як працювати у нових реаліях, як висвітлювати чутливі теми та спілкуватися з людьми, які пережили страшні події.
«Школу воєнного сторітелінгу» організували Фундація «Суспільність» та Souspilnist Academy, пише Репортер.
За словами керівниці Souspilnist Academy Олени Сіваш, зараз надзвичайно важливо дати журналістам можливість покращити свої вміння розповідати історії, адже інформаційний фронт також дуже важливий.
Ми запросили у спікери й тренери людей, які у своїй справі найкращі й вони зможуть поділитися своїм досвідом, – каже Олена Сіваш. – Великий акцент на школі буде саме на тому, як працювати з чутливими темами та героями. Як спілкуватися з людьми, які отримали травми, пережили ті події, про які ми з одного боку маємо писати, а з іншого – не нашкодити цій людині. Тобто це ті виклики, які сьогодні стають перед усіма журналістами.
Читайте: Херсон на межі відчаю. Місцеві активістки про життя в окупованому місті
На школу приїхали журналісти з різних міст України. Їх, кажуть організатори, відбирали дуже ретельно. Серед учасників – Анастасія Стоєва з Харкова. Їй вдалося виїхати з сім’єю з рідного міста через тиждень після повномасштабного вторгнення росії.
Читайте також: Shuflia для війська та Європи. Як франківська мануфактура працює в нових умовах (ФОТО)
Нині вона мешкає у Вінниці. Її колеги також познаходили прихисток у різних містах в Україні, а також за кордоном. Але попри все, вони продовжують свою роботу і нині думають про відновлення професійної діяльності у новому форматі.
Ми створюємо новий медіацентр за підтримки консорціуму ветеранських організацій, – говорить Анастасія Стоєва. – Комунікуємо з різними журналістами в Україні, а також дуже багато – з іноземними колегами. Цей медіацентр ми створюємо саме у Харкові, бо всі плануємо повертатися.
Comments are closed.