Гравці франківського «Прикарпаття» повернулися з Чернівців з поразкою (ФОТО)

Матч звітного 25 туру серед команд другої ліги групи «А» івано-франківське «Прикарпаття» проводило у Чернівцях, із місцевою «Буковиною».

Зі свистком арбітра про початок матчу, ініціативою на полі місцевого стадіону заволоділи гості. Господарі оборонялись та намагались добитись успіху завдяки швидким контратакам. На жаль, франківцям не вистачало влучності у завершенні своїх атак. Також до до перерви головний голеодор команди – Ігор Худоб’як травмувався й мусив покинути поле.

В другому таймі ситуація не змінилась. Франківці так і не спромоглися на жодну результативну атаку, яка би принесла їм успіх у цьому матчі.

Натомість, чернівчани свій шанс використали. Лідер команди «Буковини» Євгеній Немтінов, скориставшись помилкою воротаря гостей Остапа Вульчина, зумів перекинути м’яч за «комірець» воротаря гостей та вразити площину воріт, які він захищав на 73 хвилині матчу.

В хвилини, що залишились прикартпатці намагались врятувати гру, але у нападі у них нічого не виходило. В результаті – команда у поточному році зазнала першої поразки в офіційних матчах.

Свій наступний матч МФК «Прикарпаття» проведе у п’ятницю, 12 травня, на МЦС «Рух». Суперником нашої команди буде житомирське «Полісся», яке минулого року перемогло франківців у Коростишиві з рахунком – 2:0.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні