Спорт Фото

Франківським школярам розповіли, де можна безкоштовно займатися спортом (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Франківські волонтери разом зі спортсменами провели серед франківських школярів інформаційну кампанію «Живи спортом сьогодні!».

Впродовж місяця вони відвідали два десятки шкіл Івано-Франківська та поспілкувалися із півтора тисячами учнів та вчителів. Все для того, аби популяризувати серед молоді здоровий спосіб життя.

Під час зустрічей зі школярами на уроках фізкультури, професійні спортсмени розповідали про те, що будь-які форми руху корисні, якщо відповідають фізичним здібностям організму. Це можуть бути прогулянки пішки чи на велосипеді, нешвидкий біг, плавання, футбол та баскетбол. А от професійний спорт відкриває широкі можливості.

«Спорт — це можливість об’їздити весь світ, познайомитися з різними культурами, розширити власний кругозір і знайти нових друзів, — розповідає голова міської Федерації баскетболу Дмитро Неволін. — А командні ігри, такі як баскетбол, вчать розуміти один одного, налагоджувати зв’язки».

Волонтери поширили серед школярів інформаційні брошури, які містять цікаві факти про спорт, а також перелік закладів, де діти можуть безкоштовно займатися спортом.

«Метою кампанії є популяризація баскетболу серед школярів та підвищення рівня інтересу до спорту загалом, — каже керівник проекту Юлія Баволяк. — Інформація, наведена у брошурах, потрібна дітям та їхнім батькам, які часто просто не знають, що є можливість займатися спортом в місті безкоштовно. Тому ми надали контакти шести дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста».

Інформаційну кампанію провели у межах проекту «Шкільна баскетбольна ліга «Помаранчевий м’яч» з ініціативи ГО «Громадська ініціатива Галичини» та ГО «Інновація. Креативність. Дія» за підтримки грантової програми Urban Space 100.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.