Спорт Фото

Франківське “Прикарпаття” отримало першого титульного партнера

Google+PinterestLinkedInTumblr
У середу, 28 серпня в Івано-Франківську МФК «Прикарпаття» підписав меморандум з першим титульним партнером енергосервісною компанією «Адамсон».

Міський голова Руслан Марцінків наголосив, що сьогодні футбольному клубу дуже важлива підтримка приватних компаній, інформує кореспондента Бліц-Інфо.

«Наша команда складається лише з місцевих футболістів, можна навіть назвати її народною. Важливо, що долучаються приватні партнери»- підкреслив мер.

У рамках співпраці компанія має допомогти клубу коштами. Співпраця з боку «Прикарпаття» містить в собі розміщення логотипу на футболках, місце для розміщення рекламних банерів, участь у футбольних роликах тощо. Президент ФК «Прикарпаття» Василь Ольшанецький вдячний компанії, яка підставляє плече клубу. Запевняє, співпраця буде плідною.

«Ми дуже вдячні, адже важко розпоряджатись лише бюджетними коштами. Гроші потрібні завжди. До прикладу зимою буде підготовка до кола чемпіонату. Також значні гроші йдуть на обстеження та лікування футболістів»- додає Ольшанецький.

Наостанок директор компанії «Адамсон» Ярослав Свідрак підкреслив, що в рамках партнерства є головна місія – підвищити інтерес місцевого бізнесу щодо співпраці з Командою рідного краю.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.