Фото

З Коломийської колонії амністували перших в’язнів (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Вчора, 23 серпня, з Коломийської виправної колонії №41 звільнили перших шістьох в’язнів. Всі вони звільнені за статтею 3, пункт а) та б) Закону України «Про амністію у 2011 році», які передбачають звільнення після відбування половини чи двох третіх терміну покарання.

До речі, всього на волю під амністію вийдуть майже вісім тисяч ув’язнених, з них 117 – на Прикарпатті. «Ця цифра може бути на два-три засуджених більша, бо термін виконання цього закону — до 28 жовтня, — каже начальник сектору контролю за виконанням судових рішень управління держдепартаменту в області Святослав Совтус. — Цьогорічна амністія є досить обширна. Але в жодному разі під неї не потрапляють засуджені за вбивство, зґвалтування чи за наркотики».

Надалі, вже на волі, з колишніми ув’язненими працюватимуть соціальні працівники та психологи, які і будуть слідкувати за тим, як вони працевлаштувалися та чи не будуть ці особи нести загрози суспільству.

Вже наступного понеділка на волю за новим законом «Про амністію» вийдуть ще чотири ув’язнені, але вже з жіночої колонії у Маріямполі Галицького району.


Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.