Фото

Ющенко будує в Микуличині церкву і культурний центр (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Недалеко від дачі екс-президента Віктора Ющенка у селі Микуличин, біля відомого курорту Яремче в Івано-Франківській області, будують котеджі. Місцеві мешканці вважають, що комплекс буде належати родині екс-президента.

Прес-секретар Ющенка Ірина Ванникова підтвердила, що він зайнявся будівництвом у Карпатах. Але будує Ющенко не готель для VIP-гостей, а культурний центр і церкву, інформує Tochka.net.


Будівництво ведеться на третьому кілометрі дороги, яка веде від центральної траси через село до водоспаду Гук.

Зараз тут видно дві недобудовані споруди, схожі на котеджі. Їх будують з каменю і цілісного дерев’яного бруса. Поруч запаси будматеріалів – великого каменю, цегли, гравію.


Екскаватор продовжує розчищати майданчик під забудову, стісуючи схил пагорба, який знаходиться поруч з дорогою.

Сама дача Ющенка стоїть на пагорбі, вище будівництва. Одна дорога туди веде через річку відразу за будовою. Інша – через кілька сотень метрів. На обох в’їздах – шлагбаум і будка з охоронцем.

Місцеві розповідають, що останнім часом Ющенко буває у Микуличині часто.

На дачі екс-президент тримає пасіку й овець. Місцеві розповідають, що президентські вівці пасуться на полонині на околиці Микуличина разом з тваринами інших господарів.


«Віктор Андрійович дійсно займається будівництвом, але не у Микуличині, а у Татарові недалеко від свого будинку, на прилеглих до будинку землях. Це дуже невелика ділянка – 27 соток», – сказала Ванникова.

«Він там будує культурний центр. Це не Міжгір’я, і не його приватна резиденція, це культурний центр. Його мета – дати нове дихання народним музичним традиціям Карпат, відновити народні карпатські промисли, проводити там різні етнофестиваль», – повідомила вона.

За словами Ванникової, екс-президент хоче зробити виставку старожитностей і музей.


«Це не буде закрита зона, не будуть закриті віп-будиночки. Це буде частина зеленого туризму. Туди зможуть приїхати всі, хто захоче. Звичайно, якщо мова йде про туристів, там будуть гостьові будиночки. Очевидно, що там буде колиба, щоб люди могли харчуватися», – додала Ванникова.

Вона також зазначила, що Ющенко будує там дерев’яну церкву, яка буде називатися Церква всіх святих українського народу.


«Це певного роду символ, оскільки ця церква, за задумом Ющенка, має служити всім українським православним конфесіям. Одну з них повинні розписати майстри Петриківки – уявіть, яка це буде краса! Іншу частину мають прикрасити гуцульською плоскою різьбою», – розповіла Ванникова.

Вона додала, що Ющенко почав займатися будівництвом після відходу від президентських справ у минулому році.

«Там зараз все на початковій стадії будівництва. Але, повірте, це дуже благородний задум, спрямований на розвиток і просування цього карпатського регіону», – сказала вона.


Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.