Фото

Ярема Стецик закликає створювати «Найкраще для Бога» (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Сьогодні, 8 лютого, в обласній філармонії під такою назвою відбулося свято людської творчості. Святом називають дитячі малюнки з першої міжнародної виставки, як стартувала минулого року в рамках фестивалю «Вгору серця». Зараз організатори планують зробити ІІ епат, але вже з новими роботами.

За словами куратора заходу івано-франківського художника Яреми Стецика, виставка відбула великий тур Україною і знову повернулася до Франківська, аби надихнути людей. Філармонія вже 17 місце, де експонувалися дитячі малюнки. А вони вражають своєю щирістю та чистотою.

«Чистота дитячих душ дуже тонко та інтуїтивно проявилася на папері, полотні чи склі. – каже художник та член журі виставки Валерій Твердохліб. – Під час перегляду робіт іноді не вірилося, що молода людина може так справжньо і по-художньому мислити. Відбирати роботи було дуже складно».

«На цей рік у нас важлива місія, аби люди створили «Найкраще для Бога», і надсилали до нас, – закликає Ярема Стецик.

Отож, організатори запрошують всіх бажаючих взяти участь в образотворчому конкурсі. Тема малюнків: «Бути святим сьогодні», «Присутність Бога, Його почерк у житті», «Дружба з Ісусом, Богородицею, Святими» та на довільну тему.

Їх треба надіслати до 1 квітня за адресою: Надвірнянська художня школа, вул. Міцкевича, 9, Надвірна, Івано-Франківська обл., Україна 78400. Аби уточнити деталі телефонуйте: (03475) 26392, 097 904 17 11

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.