Фото

Виступ Ющенка в Івано-Франківську: «Якщо виграє вона, ви всі програєте» (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Учора, 11 грудня відбувся робочий візит Президента України Віктора Ющенка до Івано-Франківська, у рамках якого він взяв участь у Регіональному форумі Конгресу української інтелігенції у залі облмуздрамтеатру ім.І.Франка. За пару годин до появи Гаранта у приміщенні драмтеатру регулювання автомобільного руху на центральних вулицях було переведено в ручний режим, в районі театру розгорнулися агітаційні палатки у «корпоративних» помаранчевих кольорах.

На конгресі виступили видатні політичні діячі, працівники освіти та культури, які у своїх промовах піднімали різноманітні актуальні питання української державності, самобутності нації і т.д. Виступили Іван Драч, Мирослав Жулинський, Михайло Андрусяк, Євгенія Сохацька, Роман Іваничук і т.д. За енергійністю виступу всіх «переплюнув» Президент — хоча взагалі його візит і форум в облмуздрамтеатрі зокрема не передбачалися як агітаційні заходи, все ж довгождана промова Ющенка поволі перетворилася в потік критичних і в’їдливих висловів на адресу кандидатів-суперників на пост президента. Мабуть, єдиним істинно позитивним було повідомлення з уст Президента про те, що 40 хвилин тому (на 17:00 10 грудня) останній пірат нарешті покинув судно «Аріана», а український екіпаж, звільнений з полону, буде доправлено до найближчого безпечного порту. «У нас добре спрацювала Служба зовнішньої розвідки, національні спецслужби. Зараз наших моряків доправляють до найближчого порту. Я виділю літак, щоб доставити їх додому. Бо вдома набагато краще», — сказав Президент.

Після цього Президент повернувся до електоральної тематики. Завершальною фразою виступу Віктора Ющенка була: «Якщо виграє вона, ви всі програєте», після якої зал зірвався в оплесках та вигуках «Ю-щен-ко!».