Фото

Вишиванюк планує віддати свої старі костюми бідним (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Сьогодні голова ОДА Михайло Вишиванюк ділився враженнями від поїздки до Канади, де 10-15 серпня побувала делегація з Прикарпаття. Гостювали у місті Едмонтон провінції Альберта. Якби додати до України ще чотири області, то лише б тоді вона дорівнювала площі цієї провінції, каже Вишиванюк.

Основною метою візиту було підписання угоди з Едмонтоном щодо розвитку спільного інвестиційного проекту у сфері управління відходами. Адже канадські технологи в галузі управління відходами є одними з кращих в світі.

Як розповів Вишиванюк, 90% сміття у Канаді йде на переробку і тільки 10% захоронюють. Йдеться про будівельні відходи штибу бетону. Та навіть їх вже планують почати обробляти.


Усі перероблені відходи потім продають. Одним із покупців є підприємець із Чернівецької області. Вишиванюк жартує, що тільки там вміють переробити сміття і нам його продати.

Крім цього, зауважив голова ОДА, він побачив там пункти старих речей. Мовляв, варто було їхати в Канаду тільки для того, щоб їх продати. І пообіцяв, що зробить це і в нашій області.


«От є в кожної людини вдома речі, які шкода викинути, — сказав Вишиванюк. — Бо їх можна використовувати другий раз. Якщо призадуматися, то в кожного із вас вдома є такі речі, і ви їх суваєте з одного кута в другий. А ці речі могли б бути корисні певній категорії людей, бо є бідні, є пенсіонери. От хтось купив телевізор, а куди дівати старий? Вони беруть старий телевізор у машину, везуть у пункт використання речей і здають безкоштовно».

Це стосується книжок, посуду, меблів тощо. Як зауважив Михайло Вишиванюк, він і сам «виріс» із деяких своїх костюмів, а старі суваються в шафі. А він би міг здати в чистку й потім віддати їх.

Він вважає, що є багато людей, які б могли віддавати свої речі у такі пункти. А бідні будуть приходити і забирати.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.