Фото

Винищувачі Міг-29 перефарбували (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Військовослужбовці 114-ї Івано-Франківської бригади тактичної авіації під час проведення чергових льотних змін виконали обліт двох відремонтованих літаків МІГ-29. Ці винищувачі привертають увагу своїм незвичним розфарбуванням.

Світло-сірий низ фюзеляжу і розмальований трикольоровими ламаними квадратами верх. Загалом камуфляж нагадує собою малюнок на одностроях військовиків збройних сил розвинутих країн світу і через непримітність крізь сучасні електронні приціли має серед українців прізвисько — «цифра».

«Подібний окрас віднині буде єдиним для всіх українських винищувачів МІГ-29, — пояснив заступник директора Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу Володимир Федоренко. —  Таке рішення було прийнято міністром оборони України. І ми вважаємо це правильним, адже за останні роки літаки фарбувались як кому заманеться. А військова авіація, як і солдати, має мати свій єдиний колір та окрас, який відповідає досвіду та вимогам ведення сучасного бою».

Також спеціаліст пояснив, що подібний малюнок не є випадковим вибором. Адже під час тестів та досліджень було встановлено, що саме такий підбір кольорів і в такому виконанні найбільше приховує літак від спостереження  як зверху, так і з землі під час польоту. Всі роботи виконані високоякісною фарбою французького виробництва, що, за словами техніків, найкраще відповідає всім вимогам наших авіаторів.

Довідка:

З початку року до Повітряних Сил було передано чотири модернізованих і відремонтованих літаки МІГ-29, ще приблизно півдесятка машин стануть у стрій до кінця поточного року. На проведення всіх необхідних робіт заплановано та вже виділено потрібну суму грошей.

Західний регіональний медіа-центр Міністерства оборони України. 


Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.