Фото

Виконком заважає відкриттю нових садочків? (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Івано-Франківська міська влада планує відновити функціонування дитячого садочка № 25 «Подоляночка», який працював до 1995 року. Про це сьогодні на брифінгу повідомили голова бюджетної комісії Роман Онуфріїв та новий секретар міської ради Микола Вітенко.


Правда, щоб це зробити слід спершу пройти паперову волокиту, а потім вкласти кошти у реконструкцію. Садочок по вул. Гната Хоткевича,11 матиме 210 місць та обійдеться місту, як мінімум в 10 млн. грн.

Слід згадати, що раніше цей садочок був відомчим і належав Львівській залізниці. Після того, як його закрили, приміщення залишилося у власності залізниці. Останній рік міська влада вела переговори, щоб повернути його у свою власність. Врешті погодили обміняти на 12 «соток» землі по вул. Флотській.

Міську владу це влаштувало, адже влітку на аукціоні вона так і не спромоглася продати цю земельну ділянку. Зрештою не тільки по вул. Флотській, а й жодну іншу.

Два місяці тому депутати міської ради прийняли рішення провести обмін. Однак, як зазначив Роман Онуфріїв, з того часу справа не просунулася. Він натякнув, що процес затягує виконавча гілка влади, а саме перший заступник міського голови Зіновій Фітель та голова фонду комунальної власності Михайло Юсип.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.