Фото

Відбувся ХХ-й Всеукраїнський з’їзд Асоціації готельних об’єднань та готелів міст України (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

9-12 вересня 2010 року на базі готелю «Надія» (м.Івано-Франківськ) відбувся ювілейний, ХХ-й Всеукраїнський з’їзд Асоціації готельних об’єднань та готелів міст України — наймасштабніша подія у сфері гостинності України, основне завдання якої – сприяння розвитку готельно-ресторанного бізнесу у нашій державі.

Готельєри з усіх областей України мали унікальну можливість ознайомитися з Івано-Франківщиною та роботою ТзОВ «Фірма «Надія», що входить в десятку кращих готельних підприємств України. Учасники з’їзду висловили своє захоплення швидким розвитком регіону та перетворенням Івано-Франківська на справжнє європейське місто.

Головними питаннями семі-нару було підвищення економічної ефективності готельних підприємств, енергозбереження та безпеки, підготовка готельно-туристичної бази України до Євро-2012.

За результатами з’їзду прийнято Звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем’єр-Міністра України по проблемних питаннях галузі: відсутність єдиного державного реєстру та обов’язкової сертифікації і категоризації закладів розміщення; функціонування «чорної готельної галузі»; відсутність єдиних тарифів на комунальні послуги; незахищеність суб’єктів господарювання від рейдерських захоплень тощо.

В рамках з’їзду проведено виставку «Все для готелів та ресторанів» з метою оцінки стану ринку, налагодження ефективних та взаємовигідних відносин між споживачами й постачальниками обладнання, технологій, товарів та послуг для підприємств готельного й ресторанного бізнесу.

Своїми враженнями про з’їзд поділився Євдокименко М.І., Голова правління Асоціації готельних об’єднань та готелів міст України, заслужений працівник сфери послуг України, академік: «Відмічаю хорошу плідну роботу під час з’їзду, обговорено питання співпраці, розвитку та підтримки готельно-туристичного бізнесу України, прийнято звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем’єр-Міністра України по проблемних питаннях галузі. Дуже задоволений великими досягненнями фірми «Надія», на протязі останніх десяти років готель «Надія» впевнено лідирує серед готелів України. Відмінна підготовка кадрів, високий професіоналізм, організація роботи та обслуговування на світовому рівні — найкраща база для перейняття досвіду».

Учасникам з’їзду було вручено унікальну та єдину в Україні нагороду «ЗОЛОТА ПОДУШКА».

Конференція завершилась святковим бенкетом в ресторані «Національний» готелю «Надія» з шоу-програмою за участі відомих артистів області.

Фоторепортаж із події перегляньте нижче.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.