Фото

Велодень 2011 в Івано-Франківську (ВІДЕО) (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сьогодні вранці, 28 травня, в Івано-Франківську відбувся масовий велопробіг, присвячений неофіційному всеукраїнському святу — Велодню.

Маршрут почався біля будинку ОДА, проліг вулицями Грушевського — Гаркуші — Лепкого — Незалежності — Січових Стрільців — Чорновола — Довженка — Мазепи — Галицька і завершився на площі Ринок під міською ратушею. Велоколона рухалася у супроводі автомобілів ДАІ для дисципліни та уникнення пригод на проїжджій частині.

Акція об’єднала велосипедистів різного віку та рівня підготовки, які виявили бажання в черговий раз заявити перед міською владою та автомобілістами про своє право на комфортне пересування вулицями міста.

Цьогоріч велопробіг в Івано-Франківську відбувся втретє. У 2009 році в акції взяли участь близько 60 велосипедистів, у 2010-му — 126 (див. репортаж), а цьогоріч вулицями міста проїхалися 179 учасників. Загалом в Україні Велодень відбувається уже п’ятий раз.

Рух колони по вул. Грушевського:

Рух колони по вул. Чорновола:

Відео Андрія Прокопчука

Фоторепортаж із велопробігу:На масу велосипедистів приїхав подивитися автор унікального електромобіля Денис Лук’яненко, але участі у пробігу не взяв. Читайте статтю про винахідника та його чудо-машину.
У зелених футболках — учасники місцевого клубу Velo-Stalker, одного з основних організаторів пробігу.


Колона стартує від Білого дому.


Члени місцевого велоклубу «Старт» — постійні учасники велопробігу в Івано-Франківську
До теми — відео з велопробігу 2010 (вул. Лепкого):

Write A Comment