Фото

В Карпатах пройде чемпіонат світу з фрістайлу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На гірськолижному курорті «Буковель» пройде фінальний етап Кубка світу з фрістайлу (акробатика). Найкращі лижні акробати світу перебуватимуть тут з 18 по 24 лютого. Змагання такого рівня наш регіон прийматиме вперше.

Тож питання про його організацію винесли на сьогоднішню колегію ОДА. Доповідав директор «Буковелю» Олександр Шевченко. Одразу додамо, завдяки голові ОДА Михайлу Вишиванюку це обговорення вийшло дуже веселим. 

 

«Три роки поспіль ми проводили чемпіонати кубку Європи, – почав Шевченко, – аби отримати найвищу категорію змагань, той фінальний етап, який будемо мати цього року».

Його одразу перебив Михайло Вишиванюк: «Проводить змагання не «Буковель», а Україна. Запам’ятали всі». 

«Якраз хотів дійти до того, – віджартувався Шевченко. – Це означає, що приїдуть кращі спортсмени, телеканал «Євроспорт» і державу Україна покажуть по 400 каналах». 

«То що у вас є досвід, то ми знаємо, але нас цікавлять нині умови проведення, – знову перебив Вишиванюк –  От народ приїхав, чим буде добиратися. Що стояти і слухати, який шофер кричить «Буковель – Яремче- Ворохта». То не є підхід». 

І заразу на колегії взявся створювати організаційний комітет і розписувати, хто і за що відповідає.

Голова комітету буде перший заступник голови ОДА Василь Плавюк, він же відповідальний за транспорт. Співголовою – Олександр Шевченко, він же і відповідає за проживання. Інший заступник голови ОДА Роман Іваницький відповідальний за ЗМІ. Головний лікар обласної СЕС Михайло Яворський – за санітарний стан закладів харчування.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.