Фото

В Івано-Франківську виступив «Брюссель» Святослава Вакарчука (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Вчора, у неділю, 8 квітня, у залі облмуздрамтеатру відбувся концерт проекту Святослава Вакарчука «Брюссель». Після концерту у Львові Івано-Франківськ став другим містом, де «Брюссель» прозвучав наживо. Команда зіграла композиції, що увійшли до однойменного альбому, а також кілька речей, які музиканти записали на репетиціях, і які наразі офіційно не видавалися.

Довідка

У 2011 році Святослав Вакарчук, лідер групи «Океан Ельзи», став ініціатором нового музичного проекту «Брюссель». Однойменний альбом був записаний у серпні 2011 року в м. Брюссель (Бельгія) на студії ICP Recording Studios. Місце запису альбому і відмінний творчий результат надихнув учасників на таку назву проекту. До альбому увійшли 12 композицій, записаних українською та англійською мовами.
Святослав Вакарчук, виконавець та автор більшості композицій альбому, запросив чотирьох українських музикантів:

Сергій Бабкін (флейта, гітари, вокал) – музикант, актор і виконавець власних пісень;
Дмитро Шуров (рояль, електропіано, електрооргани, металофон) – екс-учасник групи «Океан Ельзи», працював із Земфірою над альбомом «Спасибо». Останнім часом займається власним проектом Pianобой;
Макс Малишев (барабани, перкусія) – безумовно, один з кращих українських барабанщиків на сьогоднішній день, брав участь у записах альбомів більшості відомих українських виконавців;
Петро Чернявський (бас-гітара, гітари) – більшою мірою, відомий як гітарист групи «Океан Ельзи», а в цьому проекті він вперше експериментує з бас-гітарою.


Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.