Фото

В Івано-Франківську виступали проти наркотиків (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Сьогодні, 30 серпня, в Івано-Франківську, на Вічевому майдані відбулася акція «Прикарпаття проти наркотиків».

За словами начальника відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків УМВС в області Валерія Шнуренка, її розпочали ще 25 серпня. «У чотирьох містах Прикарпаття була проведена роз’яснювальна робота серед населення, — каже Шнуренко. — Разом з нами працювали представники громадських організацій, лікарі-наркологи та психологи. І, безпосередньо сьогодні, ми відкриваємо концертну частину. Ми хочемо звернути увагу населення, що проблема дійсно існує. І не треба ховатися, а звертати на неї увагу та допомагати один одному».

Дійство розпочали байкери, які з прапорами «Прикарпаття проти наркотиків», символічно проїхалися центральною вулицею Івано-Франківська.

Далі свято продовжилося з офіційного виступу начальника обласного УМВС Олега Сала. За його словами, на сьогоднішній день йде тенденція до збільшення злочинів наркоманії. «Втягуються дуже багато молодих людей, — говорить Сало. — Цього року виявлено більше злочинів, ніж минулого. Наше головне завдання затримувати людей, які збувають це зло. В області на обліку стоять більше трьох тисяч наркозалежних. Це переважно люди середнього віку, а також багато молоді».

Розважальна частина свята розпочалась з показових виступів спец-загону «Беркут». Вони продемонстрували кілька бойових прийомів.

Далі уміння своїх підопічних демонстрували кінологи. Собаки шукали вибухівку, наркотики та затримували порушників. Цікаво, що в ролі останнього, спробував себе і ведучий свята Роман Сорока.

Не обійшлося свято і без прикарпатського богатиря Назара Павліва. Далі на глядачів чекала музична програма за участю вихованців першої вокальної школи Ірини Батюк та групи «ФЛІТ». Також танцювальний майстер-клас від Федора Хашалова («Vertical Limit») та танцювальний флеш-моб від хореографа Ярослава Бабчука («Майданс»).


Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.