Фото

В Івано-Франківську відбувся дитячий футзальний турнір (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Цієї суботи, 19 лютого, в Івано-Франківську відбувся великий дитячий турнір. Понад сто учнів п’ятих класів з десяти шкіл міста змагалися за перемогу у «Зимовому Кубку SPORT.IF.UA» з футзалу, організованому спортивним порталом SPORT.IF.UA.

Хоча кубками та медалями нагороджували тільки призові місця, все ж зі змагань ніхто не пішов незадоволеним, адже кожна школа-учасник отримала у подарунок 2 футбольних м’ячі, а також атрибутику від футзального клубу «Ураган».

«Метою такого турніру, у першу чергу, була допомога школам з їх матеріально-технічною базою, адже це зовсім не складно придбати кілька спортивних м’ячів і занести їх у школу, де ти навчався», — сказав керівник порталу SPORT.IF.UA Тарас Кобець.

Окрім того, за словами представників спортивного порталу, цей турнір є тільки стартовою акцією, яку вони будуть проводити для розвитку дитячого спорту у місті та області, і увага буде приділятися не тільки футзалу, але й усім іншим видам спорту, серед яких легка атлетика, гімнастика, плавання, скелелазіння тощо. Продовжуючи співпрацю з міським управлінням освіти та науки, журналісти спортивного порталу планують незабаром розпочати випуск щомісячної шкільної стінгазети, у якій регулярно учнів шкіл буде проінформовано про здобутки їхніх однолітків, що навчаються поряд з ними у одній школі.

Загалом турнір видався надзвичайно цікавим і кожен поєдинок проходив у безкомпромісній боротьбі. Переможці раділи виграшам, неначе здобуткам на чемпіонаті світу, а щирі дитячі сльози переможених свідчили про запал і бажання, з яким діти виходили на майданчик. У фінальній серії плей-офф, до якої потрапили Українська Гімназія №1, ЗОШ №11, ЗОШ №24 та ЗОШ №22, напруга досягла свого апогею і до гри максимально підключилися батьки та тренери, присутні на змаганнях. В результаті рівної боротьби до фіналу потрапили ЗОШ№24 та №11, а третє місце розіграли «гімназисти» з ЗОШ №22. Саме останні здобули перемогу у «втішному фіналі» і отримали відповідний кубок та медалі.

Фінал виправдав себе на всі сто відсотків, адже п’ятикласники 24-ї школи після пропущеного голу змогли не тільки зрівняти рахунок, але за кілька хвилин до кінця матчу вирвати перемогу 2:1 і стати переможцями турніру.

Загалом акцією залишилися задоволені усі, адже усі отримали те, чого бажали: школи – футбольні м’ячі у подарунок; дитячі команди – необхідну практику і цікаві змагання, а глядачі — емоції та адреналін від напружених поєдинків.Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.