Фото

В Івано-Франківську лунає вулична музика (ФОТО, ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

У суботу, 17 травня, в місті стартував міжнародний проект – «День вуличної музики». Протягом дня у різних куточках Івано-Франківська лунатимуть найрізноманітніші мелодії: від камерної музики до року.

Всього у місті шість музичних локацій – вул. Незалежності (Стометрівка), Вічевий майдан, площа Ринок, центральний двір Медуніверситету, галерея «Бастіон» та площа Міцкевича.

 У кожній – інша музика. Так, наприклад, в медуніверситеті звучать мотиви електронної, а на площі Міцкевича – класичної музики.

Разом із Вільнюсом і Тбілісі, Ригою та Амстердамом, Копенгагеном та іншими містами Європи День вуличної музики святкують у Києві, Львові, Донецьку, Ужгороді та Полтаві.

Окрім музичної програми діють handmade майстер-класи та кулінарний ярмарок, а художники Kick-it Art Studio малюють на вулиці Новгородській.

 

Також в рамках проекту в Івано-Франківську встановили вуличне піаніно на Вічевому майдані.

Довідка

День Вуличної Музики – міжнародне свято, ініціатором якого в 2007 році виступив легендарний литовський музикант Андрюс Мамонтовас.

Суть ідеї проста – щороку в третю суботу травня сотні виконавців найрізноманітніших музичних стилів виходять у центр свого міста, щоб заграти й заспівати людям власну музику: просту й складну, нову й стару, рок і фолк, хіп-хоп і джаз, будь-що!

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.