Фото

«Ураган» вдруге за чотири дні переміг «Єнакієвець» (ФОТО, ВІДЕО)

Рахунок відкрили господарі. Вже на третій хвилині після пасу Петра Шотурми Андрій Сімка ефектно в дотик переправив м’яча у сітку. До слова, Сімка забиває вже у четвертому матчі поспіль. В його активі вже 10 голів.

За кілька хвилин Роніньо завдав невідпорного удару, і рахунок вже став 2:0.

А на восьмій хвилині Павел Будняк створив гол-шедевр. Польський легіонер видав фінт Зідана, залишив у дурнях захисника «Єнакієвця» і холоднокровно поцілив у нижній кут воріт. 3:0, і трибуни манежу Коледжу фізвиховання були у захваті!

До кінця тайму гості трохи оговтались і зуміли скоротити відрив. Гол забив Замятін.

«Єнакієвець» набрав п’ять фолів, але шостого судді так і не поставили.

У перерві матчу під оплески трибун на паркет вийшли гравці команди «Ураган-ДЮСШ-3» — новоспечені чемпіони України.

Президент НФК «Ураган» Олександр Бубен вручив кожному юному футболісту та їхнім тренерам пам’ятні подарунки та Кубок чемпіонів.

Другий тайм виглядав інакше. Команди грали на рівних.

«Єнакієвець» забив ще раз, відзначився Сільченко. Рахунок став 3:2.

Згодом команди опинилися за крок від прірви — в обох було по п’ять фолів. Ціна помилки була дуже високою. Та ні рахунок фолів, ні рахунок голів не змінилися. «Ураган» переміг.

Після цього матчу «Ураган» закріпився на третьому місці. Команда має 31 заліковий пункт. У найближчого переслідувача, «ЛТК» — 28 очок. Лідирує харківський «Локомотив», 36 очок.

Далі франківська команда зіграє два матчі на виїзді: 5 березня з «Кардиналом-Рівне» і 10 березня — з «ЛТК». Вдома «Ураган» зіграє 16 березня з «Локомотивом».

Екстра-ліга. Результати 20-го туру: Локомотив — Кардинал-Рівне 1:1, Енергія — Спортлідер+ 6:4, Ураган — Єнакієвець 3:2.