Фото

«Ураган» розгромив «ТВД» і зрівняв рахунок у серії плей-офф (ФОТО)

Вчора в Івано-Франківську відбувся четвертий матч чвертьфінальної серії плей-офф між «Ураганом» та львівським «ТВД». У разі перемоги львів’ян, «Ураган» завершив би свої виступи у цьогорічному чемпіонаті. Але підопічним Сергія Гупаленка вдалося переломити хід серії.

На п’ятій хвилині після удару по воротам Сержао першим на добиванні опинився Роман Кіндратів, який вивів іванофранківців уперед. Та вже за дві хвилини Василь Денис зрівняв рахунок — 1:1. Рівновага трималася аж до 17-ї хвилини, коли Сержао вдало замкнув простріл Біро Жаде. 2:1, і команди віправилися відпочивати.

У другому таймі забивав лише «Ураган». На 25 хвилині Сержао взяв на себе ініціативу, пішов «тараном» на натовп «теведистів», ефектно обіграв двох суперників і пробив точно в кут — 3:1. За такого рахунку вже з десятої хвилини «ТВД» перейшло на гру з п’ятим польовим гравцем. Та «Ураган» вистояв під цим натиском і продовжив збільшувати перевагу.

Під кінець матчу, на 36-й хвилині Біро Жаде зробив забіг лівим флангом, видав простріл поперек воріт суперника, а там його знову замкнув Сержао — 4:1. За хвилину крапку в грі поставив Роман Кіндратів, який після помилки львівських футболістів з своєї половини майданчика точно відправив м’яча у порожні ворота — 5:1.

Отож, сьогодні у манежі Коледжу фізвиховання відбудеться вирішальна, п’ята, гра серії. Переможець цього матчу вийде до півфіналу, а для того, хто програє, сезон буде завершено. Початок гри — о 18:00.

Тим часом

В інших трьох чвертьфінальних пар плей-офф чемпіонату України з футзалу вже визначилися переможці. Львівська «Енергія-Тайм» потупившись у першому матчі в Криму місцевому «ПФС», наступні три виграла: 1:3, 5:1, 5:1. Рахунок серії — 3:1.

У харківському чвертьфіналі між «Локомотивом» та «Монолітом» сильнішими стали «залізничники». У перших двох матчах, коли господарем майданчику був «Моноліт», перемогу здобували обидві команди — спочатку «Локомотив» (3:4), а потім у серії пенальті фортуна посміхнулася «Моноліту» (1:1, 13:12). Третю та четверту гру з однаковим рахунком 3:1 виграв «Локомотив». Рахунок серії — 3:1.

Такий самий рахунок зафіксовано у серії між «Кардиналом-Рівне» та «Єнакієвцем». Команди починали у Рівному. Перший матч був за гостями — 2:3, у другому перемогли рів ненці — 6:4. Та коли команди переїхали на майданчик «Єнакієвця», господарів було не зупинити. Дві розгромні перемоги 9:1 і 7:1 не залишили жодних питань.

Таким чином, у першому півфіналі зустрінуться «Енергія-Тайм» і «Локомотив», а на переможця сьогоднішнього матчу в Івано-Франківську в півфіналі чекає протистояння з «Єнакієвцем».