Фото

«Ураган» провів останній спаринг перед початком сезону (ФОТО)

У суботу, 8 вересня, івано-франківський «Ураган» зіграв контрольний матч з цьогорічним дебютантом Екстра-ліги, хмельницьким «Спортлідером+». Для оновленої франківської команди це була остання перевірка сил перед стартом чемпіонату України.

Господарі тричі поступалися у рахунку, але майже одразу після пропущених м’ячів змогли забити у відповідь. Тренер «Урагану» Сергій Гупаленко випустив на майданчик усіх заявлених гравців.

Не взяли участь у грі травмовані Андрій Сімка та Петро Шотурма.

Перший тайм завершився з рахунком 1:2 на користь «Спортлідера+». У складі гостей дублем відзначився Максим Івонко. Екс-гравець «ЛТК» відкрив рахунок на сьомій хвилині.

На 15-й хвилині польський легіонер «Урагану» Павел Будняк з десяти метрів низом буквально «прошив» Воронкова — 1:1.

«Гол у роздягальню» забив той же Івонко, котрий несподівано для Ципуна одним дотиком розвернувся на дузі і пробив у дальню «дев’ятку» — 1:2.

У другому таймі місце у воротах зайняли, відповідно, Роман Колток і екс-голкіпер харківського «Меркурія» Євген Кіндяков.

На 25-й хвилині Євген Валєнко після передачі Будняка точно пробив з лінії воротарського майданчика — 2:2.

На 33-й хвилині суперники обмінялися забитими м’ячами. Спочатку Юрій Карбовський зненацька для Колтка пробив у ближній кут. Відповідь господарів не забарилася — молодий вихованець клубу Ігор Корсун також зблизька проштовхнув м’яча повз голкіпера після пасу Валєнка — 3:3. З таким рахунком поєдинок і завершився.

Перший офіційний поєдинок у новому сезоні для «Урагану» буде домашнім. У суботу, 15 вересня, іванофранківці прийматимуть луганський «ЛТК».