Фото

«Ураган» програв «ТВД» і поступається у серії плей-офф 1:2 (ФОТО)

Сьогодні в манежі Коледжу фізвиховання почалася «івано-франківська» частина протистояння місцевого «Урагану» з львівським «ТВД» у чвертьфінальній серії плей-офф. Нагадаємо, минулого тижня у Львові відбулися перші два матчі. Спочатку іванофранківці поступилися «ТВД», а наступного дня виграли і зрівняли рахунок серії.

У сьогоднішньому, третьому матчі, підопічні Сергія Гупаленка змушені були відіграватися. На дев’ятій хвилині рахунок відкрив екс-ураганівець Андрій Ткачук. Мінімальна перевага гостей збереглася до кінця першого тайму.

На початку другої половини зустрічі «Урагану» вдалося вийти вперед. Буквально за хвилину у ворота «ТВД» залетіли два «подарунки» від Романа Кіндратіва та Сержао — 2:1. Та радість переваги була недовгою. На 29 хвилині другий м’яч за «ТВД» забив Тарас Шурак. Наприкінці зустрічі в «ураганівців» було кілька «убивчих» можливостей вийти вперед, але гол забити ніяк не вдавалося. Фінальна сирена зафіксувала на табло нічию 2:2, і на черзі була серія пенальті.

Першими пробивали гості. Свою можливість реалізував Євген Саківський — 0:1. Від «Урагану» першим на дуель з воротарем «ТВД» Романом Колтоком вийшов Ренатіньо. Удар! Голкіпер суперників відбиває м’яч! Тепер уся надія була на промах «теведистів», або на реакцію у воротах Кирила Ципуна, та сподівання не виправдались. Усі львівські пенальтисти були точними.

Отож фінальний рахунок матчу — 2:2 (3:5 пен). Рахунок у серії — 1:2 на користь «ТВД». Нагадаємо, чвертьфінал триває до трьох перемог.

Вже завтра, в п’ятницю, 22 квітня, в манежі Коледжу фізвиховання відбудеться четвертий матч серії. Очевидно, львів’яни намагатимуться перемогти і поставити у ній крапку, чи вистачить мужності івано-франкіській команді переламати хід серії? Початок гри — о 16:00.