Фото

«Ураган» програв «Локомотиву» і боротиметься за чемпіонство у Харкові (ФОТО)

Перший тайм гри пройшов за переваги «Урагану». Франківці могли втілити її в голи, наша команда гостро атакувала, і вже з 13 хвилини «Локомотив» «висів» на п’ятому фолі, проте м’яч у ворота ніяк не потрапляв, а шосте порушення харків’янам судді так і не зарахували. На перерву команди пішли з нулями на табло.

У другому таймі «Локомотив» переламав хід зустрічі. На 28 хвилині після передачі з ауту перший гол забив Микола Білоцерківець. «Ураган» продовжував атакувати, проте не так гостро, як до перерви. На 37 хвилині «Локомотив» подвоїв перевагу — в дальній кут забив Євген Клочко. Ще за хвилину, коли господарі грали вже з п’ятим польовим, Олександр Сорокін точно пробив по порожнім воротам — 0:3.

«Ураган» не скористався можливістю оформити чемпіонство в рідних стінах, і фінальна серія переїхала до Харкова. Вирішальна п’ята гра відбудеться там вже у середу, 12 червня. Початок — о 18:00.