Фото

«Ураган» — «Єнакієвець» 7:1. Іванофранківці виходять на друге місце (ФОТО)

Сьогодні в манежі івано-франківського Коледжу фізвиховання «Ураган» приймав «Єнакієвець». Перед грою гості випереджали нашу команду на один пункт у турнірній таблиці. Тому підопічним Сергія Гупаленка конче необхідно було вигравати. І вони це зробили дуже ефектно, програючи по ходу матчу 0:1.

Першим рахунок «розмочив» Валерій Замятін на 8 хвилині. Радість гостей була недовгою. За хвилину Петро Шотурма зрівняв рахунок. Далі на радість вболівальникам забивав тільки «Ураган». Вже перший тайм завершився з розгромним рахунком 4:1. Забивали Валентин Цвєлих, Роман Ярий, Сергій Чепорнюк, та навіть це був не кінець.

У другому таймі господарі продовжили шматувати «Єнакієвець». На 27 хвилині дубль оформив Чепорнюк, 34 хвилина — дубль на рахунку Цвєлих. Дублем відзначився і Шотурма, закотивши м’яч у ворота на останній хвилині матчу. Рахунок міг бути ще більшим, якби Цвєлих забив десятиметровий удар після шостого фолу «Єнакієвця», та його постріл парирував воротар Андрій Мельник.

Після цієї перемоги «Ураган» вийшов на друге місце в чемпіонаті. Наступний матч команда проведе на виїзді, з харківським «Монолітом». Наступний домашній матч в рамках Вищої ліги — 31 жовтня проти іншої харківської команди «Локомотив».

Інші результати туру: Кардинал-Рівне — Шахтар 3:2, ПФС — Моноліт 1:4, ТВД — ЛТК 2:1.